• En
  • ساعت : ۱۳:۱۶:۲۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ 
  • تعداد بازدید : 71
  • کد خبر : ۱۶۹۰۸۸
    /  3
نخستین جلسه شورای اداری پست استان اصفهان برگزار شد

 

نخستین جلسه شورای اداری پست استان اصفهان برگزار شد

 

نخستین جلسه شورای اداری با حضور مدیرکل ، معاونین و روسای واحدهای ستادی و اجرایی در پست استان اصفهان بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد . 

به گزارش روابط عمومی پست استان اصفهان  ، همزمان با روز دوشنبه 16 فروردین ماه سالجاری نخستین جلسه شورای اداری با موضوع تبیین برنامه های شرکت ملی پست و پست استان اصفهان بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

باقری مدیر کل پست استان اصفهان  ضمن تبریک سال نو بیان داشت : با توجه به نامگذاری سال جاری بنام سال تولید پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها  ، امید است تمامی کارکنان با توکل به خدا و با برنامه ریزی دقیق و جامع برای تحقق اهداف سازمانی و با بهره گیری از رهنمود های حکیمانه مقام معظم رهبری در راستای تحقق شعار امسال گام های موثری بردارند.

وی اظهار داشت : دستیابی به تمامی درآمد های پیش بینی شده درسال گذشته مرهون تلاش یکایک کارکنان پست استان  علی الخصوص کارکنان واحدهای اجرایی بوده که با تلاش وافر در روزهای پر ترافیک پایان سال محقق گردیده است.ودر سال جاری این خدمات با ارتقای کیفیت و تعهدات  به مشتریان با افزایش سرعت و دقت در میسر خواهد شد .

مدیر کل ضمن قدردانی از رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست به سبب پرداختی های پرسنلی پایان سال که موجب افزایش انگیزه کارکنان شد اظهار داشت : (پرداخت بر مبنای عملکرد) در حوزه های تجزیه و مبادلات ،بازاریابی و باجه های قبول  پستی در راستای افزایش انگیزه کارکنان، سرعت بخشی به فرآیندها و رشد ترافیک به زودی عملیاتی خواهد شد .

باقری افزود سال گذشته تحولات عظیمی در پست استان اصفهان رخ داد که مهمترین آن ایجاد هاب پستی منطقه مرکزی کشور بود که زیرساخت های اولیه در پست استان مهیا شد.ودر آینده ای نزدیک مرکز مبادله هوشمند در استان نیز راه اندازی خواهد شد . "

وی ضمن اشاره به افزایش 180درصدی خریدو فروش های اینترنتی در استان اظهار داشت در راستای رونق بخشی به اقتصاد خانواده در روستاها لازم است ادارات پست شهرستانها بازار های هدفمند در روستاها را شناسایی به منظور تقویت این حوزه فعالیت نمایند .

مدیر کل پست استان اصفهان گفت در جهت ارایه خدمات با کیفت و ارتقای تعهدات به منظور افرایش سرعت، با شیوه های جدید پستی از جمله پست سریع  داخلی راه اندازی و باجه های پست رستانت نیز ارتقا داده می شوند.

باقری بیان داشت با توجه به تحویل پکیج جدید به موزعین شامل لباس ، کلاه ایمنی و کیف تمامی موزعین پست استان اصفهان ملبس به لباس متحد الشکل می باشند .."

در ابتدای این جلسه معاونین و روسای مربوطه مطالبی را در خصوص برنامه های سال 1400مطرح نمودند

.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    آخرین بروزرسانی سایت : 1400/01/21 17:10
    V5.5.5.0