• En
  • ساعت : ۱۱:۲:۳۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ 
  • تعداد بازدید : 46
  • کد خبر : ۱۶۸۴۰۹
    /  2
جلسه راه اندازی سامانه روستا بازاربرگزار شد

 

جلسه راه اندازی سامانه روستا بازاربرگزار شد

در راستای فروش محصولات روستائیان در سامانه روستا بازار جلسه ای با حضور مدیر کل پست ، معاون امور روستایی استانداری اصفهان و جهاد داتنشگاهی برگزار گردید .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان اصفهان ، جلسه هماهنگی جهت راه اندازی سامانه روستا بازار با حضور حمید باقری مدیر کل پست ، امیرخانی معاون دفتر امور روستایی استانداری اصفهان ، و سراج معاون اشتغال جهاد دانشگاهی استان اصفهان برگزار شد .

در این جلسه حمید باقری ضمن تشریح خدمات پست اصفهان و اشاره به خدمات پست در حوزه تجارت الکترونیک هدف از تشکیل جلسه را تلاش جهت توسعه اقتصادی در روستاها با استفاده از ظرفیت های پست دانست .

وی افزود سامانه روستا بازار در بستر جدید جهت فروش محصولات و تولیدات مناطق روستایی مهیا شده است که در این سامانه امکان فروش محصولات از طریق واگذاری پنل فروش بطور مستقیم به فروشنده در روستا وجود دارد .

امیرخانی معاون دفتر امور روستایی استانداری اصفهان ضمن اشاره به مشکلات اشتغال در حوزه روستایی و همچنین تشریح ظرفیت های تعاونی های روستایی استان اصفهان اظهار داشت با هدف حمایت از تولیدات روستا در مارکت پلیس مورد اشاره    لازم است از ورود عمده فروشان و بازاریان در این سامانه فروش جلوگیری و پتانسیل سایر بخش ها نیز استفاده شود .

در ادامه سراج معاون اشتغال جهاد دانشگاهی اصفهان ضمن اشاره به فعالیت های جهاد دانشگاهی در حوزه آموزش و توسعه بازار مشاغل خانگی و روستایی اعلام آمادگی نمود و افزود در حوزه ظرفیت شناسی روستاها توسط جهاد دانشگاهی پژوهش هایی انجام شده که در راستای توانمند سازی روستائیان این اطلاعات استفاده خواهدشد . 

در ادامه این جلسه  مقرر شد پس از بررسی اطلاعات مورد نظر جهاد دانشگاهی ، امکان عقد قرارداد با شرکت تعاونی اتحادیه تعاون روستایی بعنوان یک شرکت واسط جهت خدمات مربوط به فروش در بستر تجارت الکترونیک برای روستائیان در چهار شهرستان استان بصورت پایلوت انجام گردد .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    آخرین بروزرسانی سایت : 1399/12/06 17:49
    V5.5.5.0