• En
  • ساعت : ۱۵:۲۶:۱۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ 
  • تعداد بازدید : 47
  • کد خبر : ۱۶۶۵۳۰
    /  5
همزمان با هفته پست تفاهم نامه پست استان با  شهرداری های نجف آباد ، شهرضا و  گز
خدمتی دیگر از پست استان اصفهان در كاهش ترددهای شهری
توسعه خدمات دولت الکترونیک با امضای تفاهم نامه پست و شهرداریها

 

همزمان با هفته پست تفاهم نامه پست استان با  شهرداری های نجف آباد ، شهرضا و  گز :

خدمتی دیگر از پست استان اصفهان در کاهش ترددهای شهری

توسعه خدمات دولت الکترونیک با امضای تفاهم نامه پست و شهرداریها

در نشست های جداگانه ای مدیر کل پست استان اصفهان و شهرداران شهرهای نجف آباد ، شهرضا و گز تفاهم نامه راه اندازی سامانه پست و شهرداری  به امضا رسید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان اصفهان ،حمید باقری مدیر کل پست استان اصفهان در نشست های جداگانه با شهرداران شهرهای نجف آباد ، شهرضا و گز بر توسعه خدمات دولت الکترونیک فی مابین پست و شهرداری ها در راستای جلوگیری و کاهش تردد های مردم وجلوگیری ازشیوع ویروس کرونا و کاهش هزینه ها تاکید نمود ،و همزمان با هفته پست تفاهم نامه راه اندازی سامانه مشترک پست و شهرداری های شهرهای مذکور مبادله شد .

حمید باقری مدیرکل پست استان اصفهان با تشریح خدمات نوین پستی و برنامه های پیشرو به سامانه امکان ارائه کدپستی ده رقمی در زمان صدور پروانه ساخت توسط شهرداری اشاره کرد و افزود با عنایت به توسعه خدمات دولت الکترونیک وجلوگیری از شیوع بیماری کرونا پست استان اصفهان اقدام به راه اندازی سامانه مشترک پست و شهرداری نمود .

مدیر کل پست استان بیان داشت :این اداره کل از ابتدای شیوع ویروس کرونا زیر ساخت هایی را فراهم آورده تا مردم تردد کمتری داشته باشند .وضمن کاهش هزینه‌های ترافیکی از خدمات پست بهره مند گردند .

وی گفت یکی از این خدمات راه اندازی سامانه مشترک پست و شهرداری است که امکان ارائه کد پستی ده رقمی بصورت الکترونیکی توسط اداره جغرافیایی و اطلاعات مکانی استان صادر و برای شهرداری ارسال می گردد .

باقری افزود در این فرایند اطلاعات متقاضیان از طریق وب سرویس و بصورت الکترونیک به اداره پست تحویل شده  و پس از بررسی اطلاعات توسط کارشناسان اداره جغرافیایی و اطلاعات مکانی استان در کوتاهترین زمان کدپستی مربوطه بصورت الکترونیکی و از طریق سامانه به شهرداری ارسال می گردد .

وی افزود:استفاده سازمانها از خدمات پست ضمن اینکه رفاه ، رضایتمندی و سلامتی مردم را در پی دارد، به کاهش ترافیک و آلودگی هوا نیز کمک نموده و به توسعه شهری و تحقق دولت الکترونیک می انجامد .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    آخرین بروزرسانی سایت : 1399/08/06 08:08
    V5.5.5.0