• En
  • ساعت : ۱۴:۷:۳۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ 
  • تعداد بازدید : 40
  • کد خبر : ۱۶۶۵۲۸
برگزاری نشست مشترك پست و بانك تجارت استان اصفهان

برگزاری نشست مشترک پست و بانک تجارت استان اصفهان

نشست مشترک مدیران پست و بانک تجارت استان اصفهان به منظور دست یابی به راهکارهایی در جهت گسترش همکاری های متقابل برگزار گردید.  

به گزارش روابط عمومی پست استان اصفهان ، در این نشست ، باقری مدیر کل ، رضایت معاون فنی و بابایی رئیس اداره بازاریابی ، جواد قاسمی  مدیرشعب بانک تجارت و معاونین بانک مذکور حضور داشتند .

باقری  در این جلسه به  تشریح ظرفیت ها و قابلیت های شبکه پستی پرداخت و ضمن اشاره به قرارداد پست با سایر بانک های استان در خصوص توسعه همکاری های فی مابین افزود:پست به عنوان گسترده ترین شبکه ارتباطی کشور از امکانات مناسب و مطمئنی برای ارایه خدمات نیابتی و جابه جایی کالا و همچنین اسناد و اوراق بهادار برخوردار است .

وی به توزیع ابلاغیه ها و دسته چک های مشتریان برخی بانکه که توسط پست استان انجام می شوداشاره نمود و افزود در راستای جلوگیری از ترددهای غیر ضروری مردم دردوران کرونایی آماده ارائه و توسعه خدمات پستی به سازمانها می باشیم .

مدیر کل پست  در خصوص مزایای این همکاری گفت:بی تردید واگذاری خدمات نیابتی شبکه بانکی به شبکه پستی و گسترش همکاری های دوجانبه تكریم شهروندان، كاهش تردد و سفرهای درون شهری، کاهش آلودگی زیست محیطی و نیز ارتقای سلامت اداری و ارایه خدمات باکیفیت و مطمئنی را به هموطنان به دنبال خواهد داشت .

باقری اظهار امیدواری کرد:بانک ها بتوانند از امکانات متنوع و گسترده شبکه پستی بهره لازم را برده و با گسترش همکاری دو سازمان خدماتی با کیفیت به هموطنان ارایه گردد .

در ادامه مدیرشعب بانک تجارت استان اصفهان ضمن ابراز خرسندی از همکاری متقابل و استفاده از سرویس های پستی بیان داشت: عرضه این خدمات، کاهش تردد و مراجعه حضوری متقاضیان به بانک و تسریع و تسهیل در امور مربوط به دریافت خدمات را در پی دارد .

در این جلسه مقرر شد در هفته آتی سه کمیته شامل :استفاده از فضاههای تبلیغاتی پست ، توزیع دسته چک و توزیع ابلاغیه ها ، اصالت سنجی آدرس کدپستی با حضور کارشناسان بانک و پست برگزار شود . 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    آخرین بروزرسانی سایت : 1399/08/06 08:08
    V5.5.5.0