• En
  • ساعت : ۱۱:۴۳:۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ 
  • تعداد بازدید : 130
  • کد خبر : ۱۶۴۷۴۳
    /  2
بازدید مدیركل از ناحیه پستی  غدیر

 

بازدید مدیرکل از ناحیه پستی  غدیر

 

باقری مدیر کل پست استان اصفهان ، از ناحیه پستی غدیر اصفهان  بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان اصفهان ، در این دیدار که صبح روز جاری 8 مرداد 99 انجام شد، حمید باقری مدیرکل با کارکنان واحد توزیع و قبول در این ناحیه  دیدار و گفتگو کرد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.

وی در این بازدید از تلاش و عملکرد کلیه همکاران در این شرایط حساس و بحرانی قدردانی ویژه نمود و بر بهبود کیفیت خدمات مورد نیاز شهروندان تاکید کرد.

مدیر کل  با اشاره به لزوم توجه ویژه به کیفیت خدمات در این مقطع حساس عنوان کرد: پست به عنوان یک شرکت خدمت رسان در شرایط فعلی جامعه فعالیت می کند و تلاش می کند با رعایت موازین بهداشتی رضایت کامل مردم را تامین نماید.    

باقری افزود: این در حالیست که با توجه به نگرانی های ناشی از شیوع ویروس کرونا و شرایط کنونی، جامعه نیاز دارد که بتوانیم با کاهش تردد به مردم کمک کنیم تا کمتر در معرض آسیب باشند و طبیعتاٌ یکی از بخش های درگیر این موضوع که می تواند کمک رسان باشد موزعین خدوم می باشند .

وی با تاکید بر اهمیت و ضرورت خدمات با کیفیت  به ویژه در ایام کنونی خاطر نشان کرد: اصلاح فرایندها و بهره گیری از فناوری های نوین در ارائه خدمات پستی نظیر سامانه رهگیری مرسولات و سامانه رهیاب موزعین می تواند در جلب رضایت مشتریان و حفظ اعتماد عمومی که نقطه قوت شبکه محسوب می گردد، بسیار موثر باشد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    آخرین بروزرسانی سایت : 1399/07/03 10:01
    V5.5.5.0